f y
^

Trennid

TRENNID
Sellel hooajal 2014/2015 alustavad septembrist treenimist 5 rühma:
***********
Harrastajate rühm
Trennid neile, kes soovivad olla osake TTÜ Tantsutüdrukutest aga pole veel valmis platsile jooksma VÕI soovivad lihtsalt koos tantsida ning uusi ja põnevaid elemente õppida.
Treener: Eva Ottas (Info: eva@ttutantsutudrukud.com)
K Standardis (Kopli tn 25 II korrus) trenn 18:30-20:00
N TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4) trenn 19:45 -20:45

Järelkasvurühm
13.-18.aastased noored ja hakkajad tantsijad ja akrobaadid.
Treenerid: Keisy Põldsam (keisy@ttutantsutudrukud.com), Taaniel Uleksin (taaniel@ttutantsutudrukud.com)
E TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4) tantsutrenn 18-19:30
N TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4) tantsutrenn 18:45-19:45
R Standardis (Kopli tn 25 II korrus) akrobaatika 17:30-19:00
Enne võistlusi võivad toimuda lisatrennid.

Saltopoisid
Meie mehine pool, kes esinevad koos võistlusrühmadega.
Treenerid: Oskar Poola (oskar@ttutantsutudrukud.com), Taaniel Uleksin (taaniel@ttutantsutudrukud.com).
N Standardis (Kopli tn 25 II korrus) akrobaatika 19-21
L Standardis (Kopli tn 25 II korrus) akrobaatika 10-12
Lisaks võimalik treenimine jõusaalis, aeg-ajalt toimuvad välitreeningud, enne võistlusi lisatreeningud. Täpsem info: laura@ttutantsutudrukud.com

Võrkpalli tantsutüdrukud
Võistlustiim, kes regulaarselt esinevad TTÜ meistriliiga võrkpallimeeskonna mängudel ja ka muudel üritustel. Alates 18.a.
Treenerid: Kristi Aedma (kristi@ttutantsutudrukud.com), Heidi Roos (heidi@ttutantsutudrukud.com)
E TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4) tantsutrenn 19:30-21:00
K TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4) tantsutrenn 18-19:30
N Standardis (Kopli tn 25 II korrus) akrobaatika 19-21
Lisaks vastavalt vajadusele lisatreeningud, võimalus treenida jõusaalis.

Korvpalli tantsutüdrukud
Meie esindus-võistlustiim, kes regulaarselt esinevad TTÜ meistriliiga korvpallimeeskonna mängudel ja paljudel muudel üritustel. Alates 18.a.
Treenerid: Laura Karindi (laura@ttutantsutudrukud.com), Sandra Raju (sandra@ttutantsutudrukud.com), Elli Valla (elli@ttutantsutudrukud.com)
Abitreener: Monika Kollo
T TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4) tantsutrenn 18:45-20:45
K TTÜ Spordihoones (Ehitajate tee 4) tantsutrenn 19:30-21
N Standardis (Kopli tn 25 II korrus) akrobaatika 19-21
L Standardis (Kopli tn 25 II korrus) akrobaatika 10-12
Lisaks vastavalt vajadusele lisatreeningud, võimalus treenida jõusaalis, aeg-ajalt toimuvad välitreeningud, enne võistlusi tihedam treeninggraafik.

Jaga

Facebook